درباره ما

موسسه کاریابی بین‌المللی آرین اپلای

موسسه کاریابی بین‌المللی آرین اپلای فعالیت خود را زیر نظر مستقیم وزارت کار ایران آغاز کرده است. همچنین تمامی مراحل کاریابی را مطابق با دستور‌العمل‌های صادر شده از سمت وزارت کار انجام می‌دهد. با اطمینان کامل به موسسه کاریابی آرین می‌توانید مراحل اجرایی و عقد قرارداد را مطابق با قوانین وزارت کار ایران به انجام برسانید. این موسسه با سال‌ها تجربه‌ی موفق در زمینه کاریابی بین‌المللی، که دارای مجوز رسمی نیز از وزارت کار و تعاون ایران می‌باشد، می‌تواند در زمینه کاریابی موفق و انتخاب بهترین کشور هدف راهنمایی موثری را ارائه نماید. زیرا برای مهاجرتی موفق اولین و مهم‌ترین گام، انتخاب بهترین مقصد برای مهاجرت می‌باشد. برای انتخابی درست می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان موسسه ارین بهره‌مند شوید. کارشناسان مجموعه با بررسی شرایط در کشورهای مختلف و میزان افراد مهاجر در آن کشورها قادر هستند شما را راهنمایی کنند.

 International Employment Institute

موسسه کاریابی بین‌المللی

یکی از راه‌های مهاجرت، مهاجرت کاری می‌باشد. اما ممکن است در این راه سوالاتی ذهن شما را درگیر کند. از جمله اینکه تا چه حد امکان یافتن کار در سایر کشورها وجود دارد؟ یا اینکه از چه راه‌هایی می‌توان برای یافتن کار در خارج از کشور اقدام کرد؟ بهترین مرجعی که می‌تواند جهت کاریابی بین‌المللی راهنمای شما باشد چیست؟ موسسات کاریابی بین‌المللی چه وظایفی دارند؟ تمامی این سوالات از جمله چالش‌های موجود برای افراد جویای کار در خارج از کشور می‌باشد. برای یافتن پاسخ این سوالات تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا شما را با موسسه کاریابی بین‌المللی آرین آشنا کنیم. در ابتدا لازم است که با موسسات کاریابی بین‌المللی آشنایی کاملی داشته باشید.

این موسسه‌ها از جمله مراجع غیر دولتی محسوب می‌شوند که وظیفه هدایت و راهنمایی افراد جویای کار در خارج از کشور را بر عهده دارند. با توجه با رایزنی‌های انجام شده با شرکت‌های معتبر بین‌المللی امکان مهاجرت کاری برای متخصصان حوزه‌های مختلف به بهترین کشور‌های دنیا فراهم شده است. کاریابی در کشورهای آسیایی به دلیل اینکه فرصت‌های کاری بیشتری را در اختیار متخصصان قرار می‌دهد آسان‌تر بوده است. اما کاریابی در کشورهای اروپایی به دلیل شرایط موجود پیچیدگی‌های زیادی را برای موسسات بین‌مللی کاریابی به ارمغان می‌آورد.

International Employment Institute

کاریابی خارج از کشور

امروزه از جمله علاقه‌مندی‌های قشر جوان و تحصیل‌کرده در ایران کاریابی در خارج از کشور است. زیرا کار در خارج از کشور بهترین روش برای مهاجرت محسوب می‌شود. افراد زیادی هستند که به امید زندگی بهتر و کسب موفقیت‌های بیشتر تصمیم به مهاجرت کاری می‌گیرند. اما درباره‌ی نحوه‌ اقدام اطلاعات دقیقی ندارند. از جمله اطلاعات لازم می‌توان به بهترین کشورها، مشاغل مورد نیاز، سایت‌های کاریابی و غیره اشاره داشت. موسسه کاریابی بین‌المللی آرین تمامی نکاتی که کاریابی در خارج کشور را برای شما آسان‌تر می‌کند ارائه می‌دهد.

روش‌های مختلفی برای کاریابی در خارج از کشور وجود دارد که با مراجعه به موسسه بین‌المللی کاریابی و دریافت مشاوره از کارشناسان موسسه می‌توانید بهترین راه را انتخاب نمایید. برای انتخاب بهترین کشور هدف باید در گام اول به شانس کاریابی در آن کشور توجه نمایید. در بیشتر کشورهای اروپایی بعد از 5 سال کار قادر هستید که تابعیت آن کشور را دریافت نمایید. همچنین در برخی از کشورها از جمله آلمان و اتریش احتمال کاریابی بعد از تحصیل نیز وجود دارد.

International Employment Institute

موسسه کاریابی با مجوز رسمی از اداره کار

هر ساله لیستی از دفاتری که دارای مجوز از وزارت کار هستند، توسط وزارت کار و تعاون ارائه می‌شود. موسسات موجود در سراسر ایران در این لیست ذکر شده است. موسسه کاریابی بین‌المللی ارین نیز از جمله این موسسات می‌باشد که زیر نظر وزارت کار ایران فعالیت می‌کند. از آنجایی که یکی از برترین روش‌های مهاجرت، مهاجرت کاری است از این رو موسسه کاریابی بین‌المللی آرین که تحت نظر وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی می‌باشد در این راه می‌تواند کمک بسیاری به شما ارائه دهد.

بهترین پیشنهادات را با دریافت مشاوره از متخصصان این مجموعه می‌توانید دریافت نمایید. برای کاریابی محدودیت خاصی در کشورها وجود ندارد. بنابراین درصورت یافتن کار می‌توان در همه کشورها اقدام کرد. محدودیت‌های موجود در هر کشوری با توجه به قوانین موجود در آن کشور تعیین می‌شود. از انجایی که کشورهای اروپایی از اقتصاد بهتری بهره‌مند می‌باشند شانس یافتن شغل و موفقیت در این کشورها بیشتر از سایر کشورها می‌باشد.

International Employment Institute

تعهدات موسسه کاریابی بین‌المللی آرین

از دو منظور تعهدات موسسات بین‌المللی کاریابی مورد بررسی قرار می‌گیرد. اولین تعهد، تعهداتی است که موسسه کاریابی بین‌المللی به وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی دارد و دیگری تعهد نسبت به فرد متقاضی می‌باشد.

تعهد به وزارت کار: موسسه کاریابی بین‌المللی آرین موظف است که فعالیتی پویا در زمینه کاریابی خارج از کشور داشته باشد. در صورتی که از سمت موسسه تخلفی صورت پذیرد مجوز وزارت کار برای سال بعد تمدید نخواهد شد.

تعهد به فرد متقاض: این تعهد از طریق قراردادی اعمال می‌شود که جهت انجام کار بین طرفیت منعقد می‌شود. در صورتی که موفقیتی در زمینه کاریابی حاصل نشود هیچ گونه هزینه‌ای دریافت نخواهد شد و هزینه‌ی اخذ شده نیز عودت داده می‌شود.

کمک خواستن؟ 
مشاوره رایگان
سلام! برای چت کردن در واتس اپ یکی از اعضای ما را در زیر کلیک کنید
ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم
درخواست مشاورهاینستاگرام تماسواتساپ